BAHAR TEMİZLİĞİNİ BAŞKAN ÖZLÜ BAŞLATTI

65. Hükümet Bilim, Sanayi, Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, belediye personeli ile birlikte temizlik kampanyası başlattı.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, çalışma yeleğini giyerek belediye personeli ile birlikte “Bahar Temizliği Kampanyası”nı başlattı. Düzce Belediye Meydanı’nda başlayan etkinliğe, AK Parti Düzce İl Başkanı Mustafa Keskin, Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu, İl Genel Meclisi Başkanı Çiğdem Günal, Başkan Özlü’nün danışmanları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları katıldı. Tüm Düzceliler’in bahar temizliğine davet edildiği örnek kampanya hakkında açıklamalarda bulunan Belediye Başkanı Özlü, mahallelerin el birliği ile temizlenmesi çağrısında bulundu.

Başkan Dr. Faruk Özlü konu hakkındaki açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Şehir Merkezi’mizdeki bütün mahallelerde, bütün cami bahçelerini, bütün mezarlıkları tertemiz yapacağız. Bu kampanyamız sadece bugün değil, Ramazan Bayramı’na kadar sürecek. Bir söz vardır, ?Temizlik imandan gelir.’ Biz tertemiz, pırıl pırıl bir Düzce oluşturacağız. Bu nedenle göreve geldik. Bugünkü kampanyamız bu faaliyetlerin başlangıcı olacak. Karayolları Bölge Müdürü’müzle de konuştum. O da kendi sahasında çalışmalara katılacak. Düzce bizim evimiz. Bu yüzden hep beraber, bütün kurumlarımızla birlikte bu kampanyaya katılacağız. Okullar ve kamu kurumları bu kampanyaya katılacak. En önemlisi Düzcelilerin bu kampanyayı sahiplenmesidir. Onlar da bu kampanyaya katılacaklar ve hep beraber evimizi tertemiz yapacağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir